květen 2024

Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
<   >
Kam na dovolenou k moři v blízkosti zábavního parku?

Tak už máme polovinu dubna. Květen, červen a léto už je za dveřmi. Budeme vám proto postupně představovat různé zábavní parky jako tipy na výlet nebo na dovolenou.

Půjde o parky, které jsou buď opravdu kvalitní nebo jejich poloha je vhodná k návštěvě při letní rekreaci, takže můžete spojit koupání v moři s dranděním na horských dráhách.

A začneme parkem, který má obě dvě vlastnosti současně, je velmi kvalitní a ještě leží blízko u moře. Je to španělský park Port Aventura, pravděpodobně nejlepší park na Pyrenejském poloostrově. Najdete ho u letoviska Salou, zhruba 100 km jižně od Barcelony. Vstupné činí 44 Eur, za dva dny zaplatíte 66 Eur. Sdružené vstupné na 3 dny a navíc do aquaparku stojí 76 Eur. PortAventura je hezký a upravený park, je rozdělen do tématických částí, jako např. China, Mexico, Mediterrania atd. Je "vybavený" mnoha horskými drahami, jimž kralují Dragon Khan a Furius Baco. Dále zde najdete dvojitou dřevěnou dráhu Stampida, 100m volný pád Hurakan Condor a mnoho dalších atrakcí a nejrůznějších show. Můžete si užít i vodní radovánky v aquaparku "CARIBE AQUATIC PARK", ten má ovšem samostatný vstup. Vstupné je zde 24 Eur. Ubytovat se můžete přímo v areálu v mnoha hotelích, k dispozici je vám "Beach Club".

Podrobné informace naleznete na www.portaventura.es Tyto stránky jsou i v angličtině. Návštěvu PortAventury můžeme jenom doporučit, užijí si zde milovníci adrenalinové zábavy i ti, kteří mají raději atrakce spíše
relaxační.

Galerie

Kam na dovolenou k moři v blízkosti zábavního parku? Kam na dovolenou k moři v blízkosti zábavního parku? Kam na dovolenou k moři v blízkosti zábavního parku? Kam na dovolenou k moři v blízkosti zábavního parku? Kam na dovolenou k moři v blízkosti zábavního parku? Kam na dovolenou k moři v blízkosti zábavního parku? Kam na dovolenou k moři v blízkosti zábavního parku? Kam na dovolenou k moři v blízkosti zábavního parku?
Aktuální hodnocení: 4,0 / 5