červen 2024

Po Út St Čt So Ne
01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<   >
Vodní bitva účastníků zájezdu

Lodičky různých tvarů, které nejezdí ani z velké výšky a ani nebrázdí divoké peřeje. Suší z nich však vyváznete jen velmi těžko. Místo jisté dávky odvahy budete potřebovat zejména rychlou ruku a přesnou mušku..

Terčem pro vás může být cokoliv v dostřelu vodního děla a nezbytná je také dávka štěstí nebýt v dostřelu někoho jiného. Ještě před pár lety značný luxus a atrakce, kterou by jste ve většině zábavních parcích marně hledali. Dnes je tomu však jinak a zejména u německých sousedů, jako by nikdo nechtěl zůstat posledním zábavním parkem bez vodní bitvy. Krom holandského Walibi Worldu, který má bitvu již dlouho, přes německý Phantasialand, který svou chloubu postavil loni, si v tomto roce dostavili vodní bitvu i Heide park a Europa park. Jelikož voda z děla na kličku neublíží a za příznivého počasí příjemně osvěží, rozhodli jsme se ve Walibi o společnou vodní bitvu účastníků zájezdu. Bitva byla čistě dobrovolná a kdo se v předem domluvený čas dostavil mohl po společném nástupu na atrakci škodolibě pokropit každého, kdo se mu připletl na mušku. I přes to, že nám rozestupy mezi lodičkami nedovolily vytoužený souboj z bezprostřední blízkosti, tak bitva byla řádná. Někdo odcházel mokrý více a někdo méně, ale všichni společně jsme z atrakce odcházeli s několika přesnými zásahy a úsměvy na tváři.  Z toho důvodu by jsme velmi rádi pokračovali v podobném duchu i na příštích výletech a  vodní bitvu uspořádali pokaždé, kdy nám počasí dovolí. Takže kdo má zahradu, nechť se chopí hadice a do příštího výletu pořádně potrénuje :-)

Napsal Vašek HD

Galerie

Vodní bitva účastníků zájezdu Vodní bitva účastníků zájezdu Vodní bitva účastníků zájezdu Vodní bitva účastníků zájezdu Vodní bitva účastníků zájezdu Vodní bitva účastníků zájezdu Vodní bitva účastníků zájezdu Vodní bitva účastníků zájezdu Vodní bitva účastníků zájezdu Vodní bitva účastníků zájezdu Vodní bitva účastníků zájezdu Vodní bitva účastníků zájezdu Vodní bitva účastníků zájezdu Vodní bitva účastníků zájezdu Vodní bitva účastníků zájezdu Vodní bitva účastníků zájezdu
Aktuální hodnocení: 0,0 / 5

captchaNelze-li číslice přečíst, zkuste obnovit obrázek.