duben 2024

Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
<   >




Diskuze o zábavních parcích

Tato diskuze je věnovaná zábavním parkům. Zajímá Vás, kde leží parky? Kudy se tam dostat? Jaký park je nejlepší nebo který park nebyl nic moc? Který park doporučujeme nebo jen chcete nám sdělit, jak se Vám v nějakém parku líbilo? Zde máte možnost...

Aktuální hodnocení: 4,5 / 5

captchaNelze-li číslice přečíst, zkuste obnovit obrázek.

Jindrous , 10.10.2009, 23:38: Reagovat:

to Finch

Ahoj - to jsi na velkém omylu v Europa Parku ne za 2-3 hodinky ale spíš za 2-3 dny to projdeš, a to možná ještě nestihneš úplně 100% všechno protože záleží na množství lidí v parku a jaké budou fronty :-))) a hlavně ty atrakce si budeš chtít zopakovat do vyblbnutí...takže bud v klidu :-)))

Hide Park neznáme ale ten zkusíme příští rok spolu s HANSA PARKEM


Finch , 10.10.2009, 22:12: Reagovat:

Jak tak koukam ,tak si myslim ,že "Europa park" se projde tak za 2-3 hodky a pak už tam neni na co jít(nebyl sem tam a právě jse ptam na váš názor)Ale zase "Heide park" ten tam má více atrakcí a je to tam na celý den ...To je můj názor a jak to vidíte vy ?


Pichin , 06.10.2009, 11:40: Reagovat:

To Jindrous:Zdravím, četl jsem tvojí recenzi na Holiday park.Moc se mi líbila a naprosto s tebou souhlasím.Byl jsem v parku asi před 3 lety a mám z něj podobný pocit.V parku neroste nic nového.4 atrakce stojí zato a to je vše.
Byla to moje první zkušenost se zábavním parkem.Ale GeForce stála za to.Teď už navštěvujeme pouze Europapark, Heide park.....A když všechno půjde jak má tak nás v létě s přítelkyní čeká tour po USA.To bude ta nejkrásnější dovolená na světě.Six flags a Cedar point.Nemůžu se dočkat.Jinak odpověď na tvou otázku zní ano.Centryfugu a podobné atrakce můžeš najít v Heide parku.Mají tam takové svě malé zázemí s názvem Mayatal.Čus


Pichin , 02.10.2009, 11:30: Reagovat:

Pension Babitsch
Karl-Friedrich-Str.23
D-77977 Rust
+49(0)7822/8679979
info@pension-babitsch.de

Opravdu to tam bylo senzační.
Bylo nás 6 a neměli jsme sebemenší problém.


Jindrous , 01.10.2009, 15:49: Reagovat:

to Pichin - ahoj samo napiš název penzionu + adresu :-)


Pichin , 01.10.2009, 14:18: Reagovat:

Ahoj lidi,
předevčírem jsme se vrátili z Europaparku a bydleli jsme v Rustu.V penzionu se snídaní,koupelnou a parkováním za osobu 22,5 €.To je hodně dobrá cena, protože okolo to nešlo pod 30 €.Pokud budete někdo chtít napíšu číslo i název penzionu.Byla tam moc příjemná obsluha a samotný penzion moc hezký.


Jindrous , 29.09.2009, 17:12: Reagovat:

Ahojte na matějské v Praze jsou některé atrakce, které jsem zatím v žádném parku neviděl - např. EXTREME, BOOSTER, CENTRIFUGA,Move-It apod. ví někdo o parku v německu kde se tyto aktrakce taky nachází?Díky

http://www.youtube.com/watch?v=DyAiYugpYYI&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=mHQZ9YJwAN8&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=Pzc3_35XXIw



PavelHD

PavelHD , 28.09.2009, 15:30: Reagovat:

Re:Lucie:
Vstupenka na 1 den do Heide Parku stojí 33 €, na dva dny 42 € a na dva dny pro hosty Holiday Campu 39 €. Ceník do campu je zde: http://www.holidaycamp.de/index.php?id=108&L=4' Čtyřlůžkový domek standard stojí 56 €, komfort (s vlastním WC) stojí 76 €. Na webových stránkách je rezervační formulář.


Lumí , 27.09.2009, 17:23: Reagovat:

Miki,
za luxusně vybavený čtyřlůžkový pokoj včetně snídaně (bohatý švédský stoly) jsme dali 100euro + 4*1.50 nějaký jejich poplatky městu. Podle mě poměr kvalita/cena naprosto skvělá. Poloha ideální, pár minut pěšky od parku. Když bys chtěl, dám ti kontakt.


bloghorskadraha

bloghorskadraha , 27.09.2009, 14:46: Reagovat:

Six Flags Over Georgia pod vodou
http://bit.ly/XyyGo


Miki , 26.09.2009, 14:49: Reagovat:

To Lumi:
čtu tady že jste se ubytovali v Rust, chtěl jsem se zeptat na cenu ubytování za jednu noc na osobu, a jak daleko je vzdálené toto městečko do EP. diky


Lucie , 26.09.2009, 14:32: Reagovat:

Ahojki, chtěla sem se zeptat, jestli nevíte zda-li je nějaka výhodna cena vstupného kdyby jsem chtěly strávit v HP 2 dny a chtěly bychom se ubytovat v Holiday Campu. Bylo by nás 4 osoby,zda je tam nějaké výhodné vstupne. děkuji


Duchi , 26.09.2009, 13:55: Reagovat:

Ahoj, chci se zeptat, nevíte někdo o levém ubytování v holandsku poblíž parku Walibi world? Děkuji


Jindrous , 25.09.2009, 22:37: Reagovat:

to Lumi

zkuste udělat recenzi, my se taky snažíme něco sesmolit :-)


Lumí , 25.09.2009, 20:40: Reagovat:

Ahoj, taky chci vynachválit EP. Byli jsme tam 23.9. počasí parádní, návštěvnost minimální (oproti Port Aventuře takřka nulová), parková úprava nádherná. Užili jsme si dost adrenalinu i odpočinkových atrakcí, některé jízdy i dvakrát. Jinak opravdu není od věci zařídit si nocleh, Rust je krásné městečko plné Gasthausů. Řídit domů po celém dni trajdání v parku by byl docela hazard..


Jindrous , 25.09.2009, 01:53: Reagovat:

http://www.youtube.com/watch?v=zxCa5ENxWbI

tak tady je to on ride video :-)


Jindrous , 25.09.2009, 01:21: Reagovat:

to PavelHD - super díky moc, ten program je super :-)


PavelHD

PavelHD , 24.09.2009, 23:49: Reagovat:

Re:Jindrous:
Mám nainstalovaný program "Format Factory", který umí převádět soubory z různých do různých formátů, videa, fotky i hudební soubory... Je i v češtině, zdarma, ale ještě jsem ho nepoužil, takže nedokážu říct, jestli by konkrétně tenhle úkol zvládl...


Jindrous , 24.09.2009, 20:52: Reagovat:

nevíte jak z dvd udělat avi nebo wmv?
je to asi zakodovaný - ale je to zakoupené dvd z atrakce blue fire onride z europa parku.
jsme tam my za jízdy ve vozíku byla kamera.
chceme to dát na youtube. díky za radu :-)


Jindrous , 23.09.2009, 23:52: Reagovat:

Ahojte, tak jsme přijeli zrovna tedka ve středu v noci , byli jsme ještě v holiday parku,kterej nás docela zklamal, čekali jsme trochu víc od něj, sjeli jsme skoro všechno, a můžu říct že EUROPA PARK je 100% super park předčil naše očekávání a řadíme ho na vyšší úroven oproti disneylandu :-)nádhera, super, paráda!!!


PavelHD

PavelHD , 23.09.2009, 22:59: Reagovat:

P.S. Ta skleroza, u Alton Towers jsem pro změnu vynechal ještě vystřelovačku Rita-Queen of Speed, takže tam jsou taky 4


PavelHD

PavelHD , 23.09.2009, 22:56: Reagovat:

P.S. U Thorpe Parku jsem zapomněl ještě na Saw the Ride, takže celkem tam jsou 4 mega


PavelHD

PavelHD , 23.09.2009, 22:53: Reagovat: (Obrázek)

Re:Duchi:
No, když bych to měl shrnout z hlediska megaatrakcí, Tak Heide Park má tři (Colossos, Desert Race a Scream), Europa Park dvě (Silver Star a Blue Fire) a navíc skvělé tématické prostředí a Mirabilandia taky dvě (Katun a iSpeed, ale dál už nic) a taky moc hezké prostředí... Ale je to trochu zúžené hodnocení...
Jinak na megaatrakce je z evropských parků bohatý ještě Thorpe Park (Stealth, Colossus a Nemesis Inferno) a Alton Towers (Nemesis, Oblivion, Air) a španělský Warner nebo PortAventura, ale ty jsou zase trochu z ruky...


PavelHD

PavelHD , 23.09.2009, 19:46: Reagovat: (Obrázek)

Re:Duchi:
Walibi World vůbec není špatný park a jeho návštěva by nebyla ztráta času, je tam vystřelovačka, klasická kovová dráha Goliath, dřevěnka, zavěšená... Byli jsme tam před několika lety a park se nám líbil. Na druhou stranu je fakt, že zmiňované tři parky jsou o něco lepší, ale všechno je relativní, každému se může líbit něco jiného... A my se řídíme zásadou, že navštívíme nějaký dobrý park a příště jedeme do jiného, taky dobrého...


Duchi , 23.09.2009, 16:55: Reagovat:

Ahoj lidičky, chtěla jsem se zeptat na váš názor,hodně se tady zmíňujou tři parky Europa park, Heide park a miralabilandia.. ale chtěla jsem se zeptat co říkate na Walibi word ( holandsko) máme naplánovano že by jsem tam jely..ale po prečtení diskuze nějak měníme náazor. mohl by mi někdo prosím poradit.. hledáme spíš adrenalinové atrakce, rychly jízdy, vystřelovačky a mega horské drahy. Předem děkuji za odpověď...


Loupik1 , 20.09.2009, 18:53: Reagovat:

Re:cep:
Myslím si, že by si měl přestat hledat a radši si zajet do parku a na dráze se projet.. Když to srovnáš s autama a letadlama, tak jsou horské dráhy o hodně bezpečnější.. Každý den přijdou o život lidi po autonehodě a letecké katastrofy se taky stávají. Prostě nejsme dokonalý a ani naše vynálezy nejsou dokonalé..
V jednom dokumentu bylo, že jízda na horské dráze je 2000x bezepčnější než let běžním dopravním letadlem... Honza


Jindrous , 20.09.2009, 12:17: Reagovat:

Tak dneska odjíždíme na poslední výlet letos do EUROPA PARKU na 2dny bude to pro nás premiera tak nám držte palce :-)


cep , 20.09.2009, 00:58: Reagovat:

ještě jsem něco našel :-)



http://cafe.loveme.cz/video/horska-draha-plna-hruzy/

http://cafe.loveme.cz/video/evakuace-horske-drahy-se-nepodarila-sokujici-video/


Dan , 13.09.2009, 18:14: Reagovat:

Re:Loupik1:
Výlet do Europa Parku se konal 11.5.2009 a stál +-2800kč.(úplně přesně si už nevzpomínám)
Heide Park 10.8.2009 a taky tak nějak.


Loupik1 , 13.09.2009, 11:37: Reagovat:

Kolik přesně stál Europa Park a kdy se výlet konal?? Díky..


Freddy , 12.09.2009, 10:08: Reagovat:

Prosim vás ,mohli by jste mi říct,jaké byli ceny zájezdů tento rok ?Nějak sem to nezaregistroval... Děkuju ;)


MarťulaHD , 12.09.2009, 09:07: Reagovat:

Re:Jindrous:
ano hlídání dětí mají například v německém Phantasialandu. V informační kanceláři se přihlásíš, zaměstnanec parku půjde s vámi k východu atrakce, na kterou chceš jít a počká tam s dítětem na vás. Výhodou je, že máš díky tomu přednostní vstup na atrakci, stejně jakoby jsi měl zakoupený quickpass.


Jindrous , 11.09.2009, 22:27: Reagovat:

Kdy bude prosím ta mapka s parkama ke stažení?díky


Jindrous , 11.09.2009, 22:24: Reagovat:

je v nějakém parku hlídání pro děti aspon na chvilku, když si chtějí rodiče užít atrakci spolu?to by bylo super,takhle pokud pojedem sami tak musíme každý zvlášt...


Freddy , 11.09.2009, 20:14: Reagovat:

http://www.topzena.cz/clanek-30-Ciha_v_parcich_smrt.htm -->"Ta vůbec nejvyšší na světě má 103 metrů, nazývá se Scream („výkřik“) a nachází se v Heide-Parku v německém Soltau." Toto jsem se dočetl na tich stránkách...nepřehání nějak ? =D


Freddy , 11.09.2009, 14:55: Reagovat:

Re:cep:Ten článek už je starej,mam o tom časopis ,kterej je tak 3 roky starej a je to ůplně stjený info jako v tom časáku,prostě vše stejný ...můžou za to lidi ,ale nemusí to být tak ,taky píšou,že atrakce vylítla atd...takže je to vše náhoda ;)


MarťulaHD , 11.09.2009, 09:25: Reagovat:

Re:cep:
když si ty jednotlivý úrazy přečtete, tak většinou si za všechny mohli lidi sami. To, že někdo nedodržuje bezpečnostní předpisy, že si při jízdě rozepne bezpečnostní pásy nebo že vystoupí za jízdy.. to je pak jeho problém. Před každou horskou dráhou je upozornění, že na ni nesmí lidé s nemocným srdcem, těhotné ženy atd.. a jestli tam přestou půjdou, nesou si potom za své neuvážené chování následky. Žádná nehoda tam nebyla kvůli technické závadě. Pouze u Silver Staru za to mohl lidský faktor, kdy obsluha atrakce odbrzdila vozík a ten narazil do předchozího.
Myslím si, že je opravdu víc nebezpečná cesta autem do parku, než celodenní ježdění na horských dráhách.


728 , 10.09.2009, 20:11: Reagovat:

Re:cep:to je straslivi ale moc neverim ze se to stane zrovna me.urcite neprestanu jezdit do postupne adrenalinovejsich parcích.neber to v zlim:D:D:D


Jindrous , 09.09.2009, 13:41: Reagovat:

ano přímo u europa parku v hotelu - je to jejich hotel a mají akci hotel+vstup do parku - levnější :-)

https://booking.europapark.de/voucher/gutschein.php?Gutschein=4


Lumí , 09.09.2009, 09:19: Reagovat:

Re:Jindrous: A už máte zjištěné nějaké ubytování v blízkosti parku?


Jindrous , 08.09.2009, 19:14: Reagovat:

to Lumi - ty brýle jsem objednal na zkoušku za 2107,-Kč nahrávají v rozlišení 640x480...Když budou ok tak si je necháme.


Jindrous , 08.09.2009, 18:49: Reagovat:

My jedeme podle počasí taky kolem 20-30.9. ale zdržíme se tam aspon 2 dny páč jsme v Europa parku ještě nebyli a chceme si to vychutnat a možná pojedeme i do Holiday Parku když nám zbyde energie :-)
A nebo 1 den EP a druhý den Holiday Park to ještě uvidíme :-)Musíme využít poslední šanci letos :-)
Kdyby někdo chtěl tak ještě 2 místa v autě budou :-)Jsme z Karlovarska.


Lumí , 08.09.2009, 12:42: Reagovat:

Někdy mezi 20.-26.9. plánujeme s přítelem cestu do německého parku, pravděpodobně Europaparku. Kdyby se chtěl někdo přidat (2 volná místa v autě), pište na l.vanda@seznam.cz. Jelo by se na jeden zátah: kolem půlnoci odjezd z čr - v 18 odjezd z parku. Jsme z Pardubic.


Loupik1 , 08.09.2009, 10:39: Reagovat:

Re:Jindrous:
No jo to je sice hezký ale kolik takový brejle musej stát?? To bude asi pálka..


Jindrous

Jindrous , 07.09.2009, 19:45: Reagovat:

to MartulaHD tak jí sem dej prosím ke stažení, bude se určitě hodit hodně lidem :-)


MarťulaHD , 07.09.2009, 13:05: Reagovat:

Re:Jindrous:
takovou mapku doma vytvořenou mám pro vlastní potřebu, ale zatím nebyla nikde publikována. :)


Jindrous , 07.09.2009, 09:00: Reagovat:

No hlavně že mají projekty a myšlenky ale skutek utek ...

to Petra - jestli máš strach s fotákem na Silverstar tak prodávají sluneční brýle přímo se zabudouvanou kamerou :-) tak si totom kupuju, ty snad nespadnou z xichtu a ještě mají v sobě mp3 přehrávač :-)
ale stejně kam to půjde a bude to možné tak je lepší vzít HD kameru :-) rozdíl v obraze veliký, ale když jinak to nepůjde tak brýle postačí :-)


Loupik1

Loupik1 , 07.09.2009, 08:21: Reagovat:

Re:Jindrous:
To jsem tam psal taky, ale je to asi už rok. Ptal jsem se, jak to vypadá s parkem, jestli se tento park opravdu bude stavět.. Odpověd mi došla, ale bohužel se v ní psalo, že zatím není v plánu park stavět, že je málo peněz.. Nebo něco takovýho.


Jindrous , 06.09.2009, 20:37: Reagovat:

to 728 psal jsem jim email, došel výpis o doručení, ale nikdo neodepsal :-(


728 , 06.09.2009, 20:02: Reagovat:

neví te něco bližšího o evergreen parku v čr???a co se skrývá pod názvem 12 hlavní atrakcí


Jindrous , 06.09.2009, 13:57: Reagovat:

to beny a jaký to je a co je to přesně za atrakci?


Radek , 06.09.2009, 12:53: Reagovat: (Obrázek)

re: mroks
Jelikož Tým HD si užívá Katuna v Mirabilandii tak se odpovědi ujmu já. Jedná se o dřevěnku Colossus v americkém parku Six Flags Magic Mountain (California). Více informací o parku a smotné dráze je možné nalézt v sekci "parky".


mroks , 06.09.2009, 12:00: Reagovat:

Neviete niekdo aká horská dráha je použitá v úvode seriálu Krok za krokom ???


beny , 06.09.2009, 11:47: Reagovat:

Re:Jindrous: Před rokem jsme byli ve Phantasialandu a stále to tam je :)


Jindrous , 05.09.2009, 21:12: Reagovat:

Bylo by možné udělat na webu nějakou interaktivní mapu se špendlíkama kde a jak od sebe jsou jednotlivé parky vzdálené od sebe?
Prozatím by stačilo aspon německo :-)


Jindrous , 05.09.2009, 19:34: Reagovat:

ještě to video z atrakce kterou mám na mysli

http://www.youtube.com/watch?v=yBbx1CRs5nk


Jindrous , 05.09.2009, 18:59: Reagovat:

chci se zeptat na atrakci GALAXY a.k.a. Asteroid Adventure (Phantasialand, Germany)

ještě tam je?to video je z roku 2001 díky


MarťulaHD , 04.09.2009, 12:58: Reagovat:

Re:Axtin:
zkus španělský vlaky.. spoje tam jsou a zastávka je přímo Port Aventura

http://horarios.renfe.es/hir/index.jsp?page=hjhir130.jsp&O=BARCE&D=71500&AF=2009&MF=09&DF=06&SF=0&ID=i


MarťulaHD , 04.09.2009, 12:55: Reagovat:

Re:Axtin:
cokoliv, jen ne SkyEurope:))


Axtin , 04.09.2009, 10:38: Reagovat:

Nevíte jaký je nejlevnější spoj z Barcelony do PortAventury?

Děkuji


MarťulaHD , 04.09.2009, 08:11: Reagovat:

Re:Jindrous:
ale jinak máš pravdu, že otrlá jsem. Mám raději adrenalinový atrakce typu Silverstar, Katun, Ispeed:) Třeba teed jsme byli v Rimini v Italia in Miniatura.. a měli tam 50 m vysoký katapult.. tam jsme prostě museli:) byl to parádní zážitek.. :D ze všeho budou brzy recenze.. :)


MarťulaHD , 04.09.2009, 07:46: Reagovat:

Re:Jindrous:
no já právě psala že skoro všichni.. mně špatně nebylo:) otrlá docela jsem :) ale takový atrakce jsou vážně na žaludek jak dělaný.. prostě je to uděláno tak, že si připadáš, že se s tebou vše v místnosti točí včetně tebe.. a slabší žaludky prostě odpadnou. Podobnou atrakci maj i v německém Phantasialandu a v italském Gardalandu.. :) ale za zkoušku určitě stojí.. :)


Jindrous , 03.09.2009, 20:39: Reagovat:

to Martula

Bylo Vám z toho špatně v jakém smyslu když se otáčejí zdi a ne vy?Když koukám na čem jsi všem byla tak jsi docela otrlá a na tomhle zkolabuješ? :-)


MarťulaHD , 03.09.2009, 08:32: Reagovat:

Re:Jindrous:
Fluch der Kassandra je virtuální realita. Je to malá místnost, kde jsou dvě lavice naproti sobě. Sedneš si a kolem tebe se začnou točit zdi.. připadáš si, že se točíš ty na lavici. Dokonce tam maj i efekty v sedačce lavice.. :) byla to docela sranda.. ale bylo nám všem z toho špatně:) teda skoro všem.. :D od té doby už na takový atrakce nechodíme.. :)


Jindrous , 02.09.2009, 21:35: Reagovat:

a co tam v tom legolandu převládá?udělal by někdo recenzi? :-)


Petra , 02.09.2009, 20:58: Reagovat:

Re:wladim11:
jo dík určitě se kouknu


Petra , 02.09.2009, 20:57: Reagovat:

Re:Jindrous:
ne neni je to tam pro všechny věkový kategorie .... takže i andrenalin :)


Jindrous , 02.09.2009, 20:44: Reagovat:

a byl někdo v Legolandu?je to jen pro mrnata nebo je tam i adrenalin?


Jindrous , 02.09.2009, 19:55: Reagovat:

Jaká je ta dráha Fluch der Kassandra v Europa parku?Je to dobrý, co člověka čeká a jak to probíhá?


wladim11

wladim11 , 02.09.2009, 17:16: Reagovat:

Re:Petra:
Na http://www.e-coasters.eu/ jsou hodně kvaalitní videa, ale stránky se teprve dělají, takže tam nejsou všechny parky, ale parky v Německu jsou všechny :) http://www.e-coasters.eu/videos-de.html


Petra , 02.09.2009, 14:58: Reagovat:

Re:MarťulaHD:
asi jo bez tý starosti jestly udržim foťak nebo ne to bude lepší tak dík :)


MarťulaHD , 02.09.2009, 07:28: Reagovat:

Re:Petra:
nejlepší je, když si první jízdu vyzkoušíš bez foťáku.. jestli bys foťák vůbec udržela. Musela bys ho ale schovat před obsluhou, protože ti tě na Silverstar nepustí ani s mobilem. Silverstar se natočit dá, natáčel ho například VašekHD, ale stejně to budeš mít roztřesené a nebude se dát na to koukat. Lepší je si jízdu pořádně užít a video si na internetu stáhnout kvalitní:)


Petra , 01.09.2009, 22:23: Reagovat:

ahoj chtěla sem se zeptat jak je to s fotákem na horských drahách ted pojedeme do europa parku a chtěla sem si vzít foták na silverstar tak mam strach jestly ten foták udržim :D má stim někdo zkušenost ?


MarťulaHD , 01.09.2009, 17:55: Reagovat:

Re:Jindrous:
byli jsme tam s cestovkou. Ale šlo nám jen o zařízení dopravy do Rimini a ubytování. Zbytek jsme zvládli sami. Z Rimini jezdí vlak přímo až do Lido di classe a tam hned čeká autobus zdarma až do Mirabilandie.. a nazpátek to samý.. Rimini je centrum veškeré zábavy v Itálii.. a dostaneš se odtud úplně všude..


Jindrous , 01.09.2009, 17:35: Reagovat:

to MartulaHD ahojky byla jsi tam se zájezdem nebo na vlastní pěst?My tam taky pojedeme bohužel ale až na začátku sezony 2010...ted koncem září chceme stihnout legoland a europa park...


MarťulaHD , 01.09.2009, 08:16: Reagovat:

V neděli jsem se vrátila z Itálie. Byli jsme dva dny v Mirabilandii, dva dny v Aquafanu, dále v delfináriu Oltremare a v Italia in Miniatura...
Musím přehodnotit návštěvnost v Mirabilandii. Byli jsme tam v pondělí a úterý a bylo tam tolik lidí, co nikdy ne. Ispeed hold láká do parku víc a víc lidí... Je to vážně úžasná dráha, jízda na ní je opravdový zážitek a i když jsem jako nejlepší dráhu měla vždy Katun a to před Silverstarem, tak jížda na Ispeedu je asi ještě lepší:) Jen ty čekací doby.. vyplatí se na něj jít hned po otevření parku, to jsme čekali asi 15 minut. Ale během dne bylo vždy plné celé frontiště, vláček je pro 12 lidí, takže to strašně pomalu utíká.. čekací doba může být až dvě hodiny.. zato u katunu i při plné návštěvnosti čekáte stejně vždy max 10 minut.. my ho za 15minut dali třikrát za sebou:)
V Aquafanu bylo taky strašně moc lidí, byli jsme tam v pátek a sobotu. A zajímavé je, že v sobotu bylo v aquaparku o poznání méně lidí a za dvě hodiny jsme stihli to, co v pátek za půl dne.
Brzy budou ze všeho recenze.. :)
zdraví Marťula HD


DavidHD

DavidHD , 27.08.2009, 02:28: Reagovat:

Re:wladim11:
Novinka v Altonu je zatím zahalena velkým tajemstvím a údajně by se mělo jednat o světovou premiéru, takže jsme hodně zvědavi. Děkujeme a doufáme, že se Tour de Italy vydáří...


DavidHD

DavidHD , 27.08.2009, 02:26: Reagovat:

Re:Freddy:
Děkujeme, počasí je důležité i když už máme natrénováno z loňské Tour de England, kde každý den pršelo, tak si to letos snad vynahradíme...


wladim11

wladim11 , 21.08.2009, 23:21: Reagovat:

Re:DavidHD:
už se tešim na novinku v Alton Towers :D a ať se vám tour vydaří:)


DavidHD

DavidHD , 21.08.2009, 19:43: Reagovat:

Re:Semrad8:
Ahoj, už novinky mapujeme, pomalu se to připravuje a nějak v září je budeme publikovat na webu v rubrice "Nové dráhy". Jinak budeme publikovat pouze nové horské dráhy. Ale zatím se ví, že Europa Park a Gardaland bude stavět vodní bitvu, v Heide Parku se stále mluví jen o revizi a nových vláčků pro dráhu Big Loop, Phantasialand by se měl rozšiřovat atd. zatím se moc o novinkách nemluví a hodně tají, no uvidíme...:-)


DavidHD

DavidHD , 21.08.2009, 19:38: Reagovat:

Re:wladim11:
Ahoj, naše Tour teprve bude a to od 30. srpna do 10.září, tak už se všichni těšíme.


wladim11

wladim11 , 21.08.2009, 15:38: Reagovat: (Obrázek)

Tým HD:
Kdy plánujete Tour de Italy? (http://www.horskedrahy.eu/nase/recenze/nase-recenze/tour-de-italy-2009/tour-de-italy-2009.html) nebo jste už byli na tour????


Semrad8 , 21.08.2009, 15:27: Reagovat:

Jsem zvědav na NOVINKY 2010....hlavně v Německu.Už se o nějaké ví?


PavelHD

PavelHD , 21.08.2009, 12:57: Reagovat:

Re:Jeza:
Původně byl naplánován na půlku září výlet do Europa Parku, ale pro nízký počet zájemců musel být zrušen, takže zase až napřesrok...


Jeza , 21.08.2009, 11:44: Reagovat:

je na podzim ještě nějaký výlet do parku?


Marťula HD , 20.08.2009, 07:31: Reagovat:

Re:Jindrous:
nemáš zač.. v Mirabilandii stačí bohatě dva dny včetně aquaparku. Dá se tam stihnout úplně vše i za jeden den. Navíc, když je otvírací doba až do 23h. My kolikrát v 19h večer už ani nechtěli skoro na nic jít.. :) takže ten druhý den v pohodě využiješ na aquapark a ještě se po zavírací době pořádně vyřádíš v parku.. :) Myslím, že koupit si dvakrát vstupný do Mirabilandie (tedy být tam 4 dny) je zbytečný. V okolí Rimini jsou i jiné objekty :). Aquapark Aquafan v Riccione, ten prý patří mezi největší v Evropě. Dále Oltremare, což je delfinárium.. Italia in Miniatura přímo v Rimini.. navíc je kousek San Marino.. taky nemáme rádi celou dovolenou jen proležet na pláži.. :)


PavelHD

PavelHD , 19.08.2009, 23:46: Reagovat:

Re:Jindrous:
V PortAventuře je to klasika - platí se jen u vchodu a pak už nic. Vstupné je 44 €, což je poměrně dost, ale to se dá vyřešit dvoudenním vstupným, to je 66 €. Ještě lepší řešení je 3 dny/2 parky, což činí bratru 76 €, myslí se tím kombinovaná návštěva PortAventury a Aquaparku (doporučuji).


Jindrous , 19.08.2009, 18:48: Reagovat:

Chci se zeptat na park Portaventura - platí se tam také jenom vstupné před vcodem a potom už nic, nebo je to tam jinak a platí se ještě zvlášt za nějaké atrakce?A pokud někdo ví prosím i ceny.Díky


DavidHd , 19.08.2009, 18:38: Reagovat:

Re:Semrad8:
Zatím nevíme o žádné novince na příští rok, ale vzhledem k tomu, že letos byla otevřena dráha El Toro, tak příští rok pokud něco nového bude, tak asi nic převratného.


Jindrous , 19.08.2009, 14:46: Reagovat:

to Martula - moc díky za info - bude se hodit,takže aby jsme vše pořádně prošmějdili tak asi nejlíp koupit 2x lístky vid:-) máme rádi víc atrakce a poznávání než se válet, ale do moře musíme samozřejmě taky hupsnout...

to Semrad8 No jak jsme koupili ty permanentky a byli tam celkem 4x tak je to tam fakt už nuda :-)
Jinak tam bude Haloween nějaká akce ted na podzim.
Naposledy jsme viděli 2 kuriozity u východu na EL TORU tam jeden kluk hodil na zem obsah žaludku:-) asi to EL TORO chudák špatně odhadl a přecenil se a potom se hádala obsluha s jednou nadměrnou paní, protože ona chtěla jet a asi jí bylo malé bezpečnostní jištění, tak všechny zdržela o cca 5 minut než jí vysvětlili že prostěě nepojede.
My jeli na EL Toru v pondělí asi 8x a jsem v pohodě, akorát mám modřinu na koleni, mám dlouhý nohy a proto radím víc skrčit nohy a nedotýkat se kolenem ve vozíku tý trubky na boku, ale jinak vše ok :-)


Semrad8 , 19.08.2009, 13:51: Reagovat:

Nevíte co bude nového ve Freizeitpark Plohn v roce 2010 ?


Marťula HD , 19.08.2009, 11:41: Reagovat:

Re:Jindrous:
pokud chceš jít dva dny do parku a jeden den do aquaparku Mirabilandia beach, tak si stejně musíš znovu zakoupit lístek za 29,90 EUR do Mirabilandie. Vstup do aquaparku je pouze tedy přes park, kdy si až na místě zakoupíš zvlášť za 9 EUR ještě Mirabilandii Beach.
My tedy do aquaparku chodíme hned druhý den návštěvy parku. Otvírá stejně vždy až v 11h a zavírá v 18h, tak po opuštění aquaparku můžeš zůstat až do 23h ještě v parku..


Jindrous , 19.08.2009, 11:08: Reagovat:

Je sice ještě moře času ale my plánujeme dovolenou na příští rok :-) a to 100% do Mirabilandie a to aspon na týden z toho 2 dny v tom zábaním parku a 1 den aquapark, zbytek moře /den-dva stačí neradi se smažíme/- kdyby měl někdo taky chut a našla se správná parta tak by jsme byli moc rádi když dáte o sobě vědět:-)Zatím nevíme termín ten můžeme přizpůsobit , ani nevíme s kým a jestli autem na blink nebo cestovkou, ale vše se dá naplánovat a dohodnout :-)


Marťula HD , 19.08.2009, 07:55: Reagovat:

Re:jack:
jo a ještě jednou koukám na ty eurolines.. a když si rezervuješ jízdenku hodně dopředu (alespoň měsíc) dá se koupit levněji. Zpáteční tě pak výjde na 2 200Kč.. (jednosměrná 1 150kč). Ale když si přičteš vstupný do parku, který budeš mít pro jednotlivce (nikoliv zvýhodněný pro skupiny) taky dopravu do parku.. tak je vážně pohodlnější a výhodnější tam jet s týmem HD, kdy se dostaneš až před park a večer hezky nasedneš do busu a jedeš zpět.. nemusíš řešit jízdní řády, zpoždění a nic..

Např. do Phantasialandu jsme taky chtěli jet s Eurolines.. zpáteční v akci by vyšla na 2tis.. ale je to zbytečně moc komplikovaný.. i když nám jízdní řád docela seděl s otvíračkou parku.. :)

Doporučuju Mirabilandii. Tam jedu v pátek 21.8. již třetí rok po sobě. Jezdíme tam s různýma CK na dovolenou (10dní i s cestou). Loni nás tam dovolená vyšla okolo 5tis na osobu (ubytko + cesta). Navíc jsi i u moře.. Nejlepší je asi najít si zájezd přímo do Lido Adriano, které je od Mirabilandie nejblíž. CK pak dokonce pořádá výlet do parku a dá se tam dojet i městskou dopravou. Navíc má Mirabilandia tu výhodu, že je druhý den vstup do parku zdarma. Nebo další moznost ubytování v Lido di Classe nebo Lido di Savio. Odtud jezdí zdarma shuttle bus do Mirabilandie a zpět.

Snad jsem ti alespoň trochu pomohla.. :)


martula

Marťula HD , 19.08.2009, 07:39: Reagovat:

Re:wendis:
jasný, snad to příští rok výjde.. třeba i ten Heide + Hansa.. však uvidíme ju?? :)


martula

Marťula HD , 19.08.2009, 07:38: Reagovat:

Re:jack:
tak to jedině, že bys jel na výlet s náma - tedy s týmem HD :) asi se vyplatí víc dát za výlet 2690Kč (jako stál zvýhodněně Europapark) i se vstupem, než se tam drkotat sám.. My měli teď pronajatý mikrobus i s řidičem do Gardalandu, ale nakonec dáš za výlet i se vstupem taky 3tis, takže na tom vážně neušetříš...


wendis , 18.08.2009, 23:38: Reagovat:

Re:MarťulaHD:
Neboj my si to užijem jak jen to jde a doufám že příští rok si uděláte čas a vyrazíte taky s náma:-)papa a pozdravuj přítele :-) W


jack , 18.08.2009, 17:50: Reagovat:

Re:MarťulaHD:
jé díky. Díval jsem se ale 1800,- je jen za jednosměrnou :(
Kdyby byly nějaké tipy jak se dostat do zmiňovaného europa-parku či gardalandu a ostatních větších parků bez auta tak sem s nimi. Půjčovna aut se totiž moc nevyplatí :/


MarťulaHD , 18.08.2009, 12:47: Reagovat:

Re:wendis:
Vašku, tak si to tam hlavně užijte ju? Mrzí mě, že nám to s váma nevyšlo, ale už toho máme tento rok vážně moc.. :) příští týden zase Mirabilandia.. :) tak snad příští rok.. pak dej určo vědět, jak se vám tam líbilo ju? M.


MarťulaHD , 18.08.2009, 12:44: Reagovat:

Re:Jindrous:
ahoj u Mirabilandie je hned vedle taky autokemp.. bývají tam většinou karavany, ale ceny bohužel nevím, nikdy jsem tam nespala. Ale je teď akce v hotelu 1 noc + vstupny za 48 EUR, což si myslím, že je dobrá cena.. :)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26