duben 2024

Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
<   >




Diskuze o zábavních parcích

Tato diskuze je věnovaná zábavním parkům. Zajímá Vás, kde leží parky? Kudy se tam dostat? Jaký park je nejlepší nebo který park nebyl nic moc? Který park doporučujeme nebo jen chcete nám sdělit, jak se Vám v nějakém parku líbilo? Zde máte možnost...

Aktuální hodnocení: 4,5 / 5

captchaNelze-li číslice přečíst, zkuste obnovit obrázek.

pavel , 10.02.2009, 17:50: Reagovat:

nic lepšího jsem nezažil, bylo to jako ve skutečnosti, všichni byli úplně hotoví strachy - na každém rohu byly nouzové východy


VasekHD

VasekHD , 07.02.2009, 21:04: Reagovat:

RE Pavel: Jen poopravím, že se nejedná o Gardaland, ale o Caneva World neboli Movie Studio nedaleko Gardalandu. :-)

každopádně to vypadá, že "Horror House" bude v Evropě spíše unikátem a žádná podobná atrakce na tomto kontinentu nebude. Ale rád bych se zmýlil :-)

A jaké to bylo?


pavel , 07.02.2009, 20:39: Reagovat:

Byl jsem v Itálii v Gardalendu na atrakci Horor House, nevíte o něčem podobném, prošel jsem internet a žádnou další hororovou atrakci jsem nenašel.

Pavel


VasekHD

VasekHD , 05.02.2009, 23:11: Reagovat: (Obrázek)

Když jsme u těch front, tak přesně takhle to vypadá, když si dají v zábavním parku dostaveníčko hasiči :-)


Honza L... , 05.02.2009, 11:27: Reagovat:

No to by bylo v poho... My bysme tam stejně jeli autem... O to líp...


Marťula , 05.02.2009, 07:39: Reagovat:

re Honza L.
není to daleko, myslím, že kolem 50 - 60 km.. navíc z okolních oblastí jezdí autobusy rovnou do Mirabilandie..


Honza L. , 04.02.2009, 19:05: Reagovat:

Chtěl bych se zeptat, jak je asi vzdálena Marabilandia od Riccione.. Jenom přibližně...Díky


DavidHD

DavidHD , 01.02.2009, 07:59: Reagovat: (Obrázek)

re Loupik1 a Marťula
Pravda je, že stát nekonečně dlohé fronty je otrava, ale na druhou stranu, pokud jde člověk poprvé na danou atrakci či horskou dráhu, tak je plný očekávání a nedočkavosti, než do vozíku nastoupí a navíc v mnoha zábavních parcích bývají fronty vylepšené o různé zajímavosti, takže poprvé se to určitě dá vydržet. Horší je absolvovat frontu znova, když už člověk ví, co ho čeká. To si pak dost rozmyslí, zda vystát frontu znova nebo jít jinam. K návštěvnosti parku samozřejmě platí, že o prázdninách, svátcích nebo víkendech je návštěvnost většinou vysoká a pravdou je, že zrovna Německo má prázdniny všelijak, jen né tak, jako ČR. A když už jsi člověk dá práci s vyhledáním svátků a prázdnin, tak pak třeba na místě zjístí, že ten daný den je věnovaný různým organizacím (viz. obrázek), ale to už se nikde na webových stránkách nedočte...


Loupik1

Loupik1 , 31.01.2009, 21:23: Reagovat:

re Marťula:
My jsme byli loni v Heide Parku a byli jsme tam ve čtvrtek.. No bylo to úžasný... Na skoro všech atrakcích jsme přišli a hned jsme šli na řadu.. Trošku větší fronty byli jen na bobech, Limitu, Desertu a na Colossosu.. Jinak na vodních jsme si zase hned sedli.. Třeba v Port Aventuře jsme na vodní stáli snad největší frontu (teda kromě Furius Baco:-))... Jinak to byla v HP fakt paráda a právě se bojim, že až budeme v jinym parku s větší návštěvností, tak že to bude otrava čekat ty fronty.. Ale zase se to zkrátí tim očekáváním a nervozitou...


Marťula , 31.01.2009, 13:55: Reagovat:

re Honza L...
ono ani tak nejde o to ulití ze školy jak o tu návštěvnost v parku. Víkendy a prázdniny je tam mnohem víc lidí než v běžný všední den.. to si raději zařídím volno než tam jet o víkendu a čekat v hlavní sezónu hodinové frony!


Honza L... , 31.01.2009, 10:13: Reagovat:

Já si myslim, že školní den vs. zábavní park je tak jasný jako facka. kdo by se rád neulil ze školy?? Když jsme loni jeli do Heide Parku, tak sem se ulil na celej tejden...


Marťula , 30.01.2009, 13:10: Reagovat:

re Fjeddííí:
a pokud pojedeš s týmem HD, tak se neboj, kluci vybrali termíny tak, aby to byl všední den a byla tam co nejmenší návštěvnost. Tak si co nejvíce užiješ atrakce, protože nic neotráví v zábavním parku víc jak hodinové fronty. Tak pokud objetuješ jeden dva dny školy.. vyplatí se to! :)


Marťula , 30.01.2009, 13:06: Reagovat:

re Fjeddííí:
tak hodně atrakcí je právě v Europaparku, tam by se ti určitě líbilo. I Heide park nebo Phantasialand je dobrej co se z hlediska atrakcí týče.. ale asi největší s největším počtem atrakcí je právě EP :) Mně se víc líbilo třeba v Heide parku a to proto, že když jsme tam byli, tak byl park skoro prázdnej a my jezdili na drahách i několikrát za sebou. Zato v EP loni byla pořádná návštěvnost a tak jsme si taky vystáli nějaký ty fronty.. Ale to si nevybereš, záleží na štěstí atd.. Proto letos jedu do EP znovu, abych si to tam pořádně užila a věřím, že tentokrát to výjde:)


BohousHD , 30.01.2009, 12:13: Reagovat:

RE: orientak
Ahoj, jseš už zaregistrovaný, tak v úpravě svého profilu (vpravo nahoře kliknout ne na přezdívku, ale na jméno) vyplň navštívené parky a seřaď svoje oblíbené atrakce


Borek , 29.01.2009, 17:49: Reagovat:

re Fjeddííí
Pravděpodobně budeš nadšený z každého zábavního parku, které HD nabízí.


Fjeddííí , 29.01.2009, 16:00: Reagovat:

Prosíím chtěl bych od váás poradit jakýý by ste mi doporučili zábavní park kde je hodně atrakcíí (nemyslíím např.horské dráhy..)myslim celkově..Děkuji


Fjeddííí , 29.01.2009, 15:19: Reagovat:

Mnu lidičky a jakej park by ste mi nejvííc doporučili když mi je 12??Děkuju


orientak , 29.01.2009, 00:43: Reagovat:

Ahoj, tak kde se muzou "zebrickovat" parky a atrakce? :-)


Borek , 27.01.2009, 19:42: Reagovat:

My letos pojedeme s HD do Heide Parku. Jenom ještě doma nepadlo rozhodnutí, jestli už nyní s námi začne do zábavních parků jezdit i šestiletá Simonka. Když jsme jeli poprvé, tak Vášovi bylo taky 6 roků. Tenkrát to bylo do Disneylandu u Paříže. Od té doby jezdíme každý rok, s HD od loňského roku. S výletem do Phantasialandu jsme byli moc spokojení.


VolodaQ

VolodaQ , 27.01.2009, 18:55: Reagovat: (Obrázek)

Zdravim
Tak se taky zapojim do diskuze
Já byl zatim jenom v Europaparku a v Holiday parku, v obou bylo super, jak jinak taky:o)
A letos to určitě bude EP na Blue Fire, no a když budou penízky tak začátkem podzimu do Phantasialandu + cestou se stavit v Nürburgringu...
Jo a rovnou přiložim jednu, podle mě hodně povedenou, fotku GeForce.


Marťula , 27.01.2009, 14:47: Reagovat:

re Daisy:
když tak hodně cestuješ po parkách, mohl by jsi napsat taky nějakou tu recenzi a tvý zážitky z parků a přihodit nějakou tu fotečku.. rádi se kouknem :)


daisy

Daisy , 26.01.2009, 23:30: Reagovat:

Ahojky lidičky!
Minulý rok jsme byli na 4 dny v Europaparku - zážitek jak blázen a aby toho nebylo málo, v září jsem naplánoval "Tour de Park" a jelo se: Legoland, Tripsdrill, Phantasialand, Heide Park, Tropical Island. Byli jsme tak nadšení, že v dubnu nebo květnu jedeme: Europapark, Holiday Park, Movie Park, Walibi World a když ještě budou síly tak skončíme v Belantis Parku. Už se nemůžu dočkat! Spoustu skvělejch zážitků přeje Daisy!


Marťula , 26.01.2009, 19:41: Reagovat:

re Fjeddííí:
určitě o tom popřemýšlej, protože to vážně stojí za to.. kdybys měl ještě nějakej dotaz, stačí napsat:)


Marťula , 26.01.2009, 19:40: Reagovat:

re Honzíík
jasně že jezdí, v parcích jsou atrakce i pro ty mladší. Takže jsou všichni vítáni:)


Honzíík , 26.01.2009, 16:06: Reagovat:

Hele a jaký tam třeba jezdíí lidi??Jezdíí tam tky děti s rodičema??..Děkuju


Fjeddííí , 26.01.2009, 16:04: Reagovat:

re Martula:
Hele tk to jsi teda hodnáá že si mi tohleto k tomu řekla..Budu o tom přemýšlet *yes*..zatíím DíK


Marťula , 26.01.2009, 08:37: Reagovat:

re Fjeddííí:
tak já jela loni na dva výlety s týmem HD a letos plánuji opět dva.. :) vyjíždí se většinou den předem kolem půlnoci z Prahy.. jede se parádním luxusním autobusem. kluci nám pustí nějaký ty videa z parku, ať víme, na co se těšit.. :) Sem tam je zastávka na protáhnoutí atd.. jede se tak, aby se stihlo být do otvíračky parku na místě.. máš ještě čas na ranní hygienu, snídani atd.. kluci zatím zajistí lístky.. a když se park otevře.. hurá za zábavou.. sraz bývá samo že až po zavření parku.. následuje společný foto s týmem HD a pak domů.. Do Prahy dojedem většinou něco po půlnoci (dle dopravní situace). Výhodou narozdíl od cestovek je přijatelnější cena a taky to, že kluci pořádají výlety schválně ve všední dny a vybírají je tak, aby byla co nejmenší návštěvnost a my si to tam mohli co nejvíce užít a bez front.. navíc jsou kamarádští a skvělí... takže když někam do parku, tak jedině s nima:)


Fjeddííí , 25.01.2009, 21:22: Reagovat:

Hele a jako řekni mi k tim výletům něco vííc :) jak to chodíí atd..Pjtž já bych tky možná jel ..Díík


Marťula , 25.01.2009, 19:46: Reagovat:

re Fjeddííí:
ahoj jezdí se autobusem. Já byla na dvou výletech a pokaždé se jednalo o luxusní autobusy, takže cesta byla pohodlná :)


Fjeddííí , 25.01.2009, 14:00: Reagovat:

Ahoj hele chtěl bych se zeptat čím se jezdíí do tich zábavních parků???Děkuji


Marťula , 23.01.2009, 13:54: Reagovat:

re Honza L..
jasně, že máme zkušenosti s Mirabilandií.. byla jsem tam loni i předloni.. pokud chceš vědět víc, stačí si na těchto stránkách přečíst moje recenze právě o Mirabilandii i o aquaparku Mirabilandia beach. Najdeš to v kategorii Recenze.. Mirabilandii ti určitě doporučuju navštívit, mám ji ráda.. a letos tam otvíraj novou dráhu.. takže to bude stát opravdu za to. Jinak skvělej dárek k Vánocům - výlet do EP :)


Honza L... , 23.01.2009, 13:34: Reagovat:

já sice s týmem HD nejedu (bohužel:-((, ale přeju Vám aby se všechny výlety uskutečnily a aby se Vám tam všem moc líbilo... Já pojedu asi květen, červen, ještě to nevíme přesně, s rodičema a se sestrou do Europa Parku.. Dostal jsem to jako dárek k Vánocům.. No neni to parádní dárek??!!:-D A v létě se chystáme na dovču a vypadá to zatim na Itálii a Možná.. bychom se mohli stavit v Mirabilandii... To by byl suprovej rok, plnej HD... Máte někdo zkušenosti s Mirabilandií??


Marťula , 23.01.2009, 11:04: Reagovat:

doufám, že účast na výletech s týmem HD nebude tak slabá jako ty diskuze tady.. :(


Marťula , 19.01.2009, 08:19: Reagovat:

tak skvělý.. :) Alton Towers závidím.. taky bych jela mít tu možnost.. :) zatím se spokojím s Europaparkem a Phantasialandem.. a příští rok snad španělský Port Aventura.. :)


wladim11

wladim11 , 17.01.2009, 20:31: Reagovat: (Obrázek)

Minulý rok jsem byl v Blackpool Pleasure beach parku, byl super:)až na ty fronty:( a letos se chystám jet s HD do Heide parku, a pak ještě do anglie do Alton Towers. Doufám, že mi to všechno vyjde podle plánu :) Ahoj Vláďa


Marťula , 16.01.2009, 13:11: Reagovat:

taky bych jela do Walibi, je to taky super park, ale v tom červnu nám to asi bohužel nevýjde :( ale taky doufám, že se přihlásí dostatek lidí, aby se výlety uskutečnili. Opravdu to stojí za to!


Marťula , 16.01.2009, 09:39: Reagovat:

jedete s týmem HD na nějaký výlety??? My plánujeme Europapark a Phantasialand:)


Marťula , 16.01.2009, 09:38: Reagovat:

v Heide parku se mi líbilo, je to suprovej park, nebylo tam moc lidí, když jsme tam s týmem HD byli. Proto jsem si ho užila maximálně. Letos dám proto raději přednost jiným výletům s týmem HD. Doporučuju Europapark (loni jsme tam byli taky) ale je to obrovský a parádní park, který vás vždy dokáže něčím překvapit. Navíc je tam letos otevřená nová dráha. Takže EP určitě doporučuju. Chceme jet letos i do Phantasialandu. Slyšela jsem na něj samou chválu, tak tam prostě musíme:)Určitě vyzkoušej i jiný parky, ať máš s čím porovnávat.


David HD , 10.12.2008, 00:56: Reagovat:

Určitě bych osobně volil zkusit jiný park. Heide Park je určitě hodně kvalitní park, ale každý park má něco jiného. Europa Park je asi nejkvalitnější park v Německu, ale je to jen čistě náš názor a Phantasialand je prozměnu park, jak říkám plný překvapení. Myslím si, že pokud pojedete ať už do Europa Parku nebo Phantasialandu, tak nebudete litovat...
S pozdravem David HD


Honza L. , 09.12.2008, 11:26: Reagovat:

Myslíte, že bych měl jet znovu do Heide parku nebo vyzkoušet třeba Europa park, Phantasialand...atd. Nám se totiž v HP strašně moc líbilo a se ségrou sme spíš na ty loopingový dráhy, ale klidně můžu všechno....


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26